1969-1977

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-01-05 22:41:49

monikas86

Użytkownik

Skąd: Wieden
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 26
Punktów :   

Na Czasie czyli NARTY!

Moje ulubione miejsce to Canazei /Sella Ronda, kto zna? Lubie tez San Pellegrino i Alpe di Lusia - Aska W. jesli tu wejdzie tez poleci napewno, bo bylysmy razem. Zreszta Asia jezdzi duzo dluzej, wiecej i czesciej niz ja - efekty sa widoczne.
Magda, pamietasz nasz wyjazd na Tarasowke? Sa z tego jakies zdjecia????????? Poogladalabym...

Jak potrzeba info o Austrii - chetnie udziele. Gdzie jezdzi Wieden: - Semmering (1 godz jazdy od Wiednia); St.Corona-Mariensee (1,5 godz jazdy, ale plasko i bardzo familijnie); Hochkar, Lackenhof - kawalek dalej ale i gorki lepsze.

Mam tez dojscia do nart we Francji - wtyczka - kolega z liceum.

Jak sie jezdzi na Slowacji? Malgosia Nowak tam chyba sie wybiera w najblizszym czasie.

Teraz czekam na Was w tym watku.

Offline

 

#2 2008-01-05 23:17:44

Borek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Na Czasie czyli NARTY!

Mam do wyboru - albo milczkiem ignorować, albo przyznać że nie miałem desek na nogach od ponad 10 lat W tym roku też nie ma na co liczyć. Ale za rok kto wie.

Offline

 

#3 2008-01-06 13:16:51

monikas86

Użytkownik

Skąd: Wieden
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 26
Punktów :   

Re: Na Czasie czyli NARTY!

Ech Marcin, to tylko temat. Umiesz nie umiesz, ale miales kiedys skoro piszesz, ze "od 10 lat...". Ja jeszcze jezdzilam na lyzwach, pamietasz lodowisko u nas na boisku w latach podstawowki? Gadalismy o tym u Baranowskiej, nie wiem czy slyszales. Jestem pewna, ze ci co jezdzili wtedy na lyzwach jeszcze teraz pamietaja, bo ja zalozylam lyzwy po ilus-tam-latach i okazalo sie ze umiem jezdzic lepiej niz inni No moze nie figurowo, ale daje sobie spokojnie rade.
Tutaj w Wiedniu na szczescie sa lodowiska conajmniej w kazdej dzielnicy, jezdza nie tylko dzieci, wogole ludzie sie sportuja duzo wiecej niz ja pamietam z Polski kiedys. Moze teraz sie zmienilo? Rower, basen - to minimum, co wiekszosc tutaj robi, zima narty, lyzwy. A jak sa dzieci, to juz chyba kazdy...
Ja mialam mala przerwe, bo ... pisalam w emailach o przyczynie, ale mam zamiar wrocic jak tylko bedzie mozliwosc.
No dobra, a co TY w takim razie robisz? Namietne lazenie po lesie tez cos w koncu daje...

Offline

 

#4 2008-01-06 20:09:18

Borek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 25
Punktów :   

Re: Na Czasie czyli NARTY!

Rower. Trzy lata temu trochę ponad 3000 km od czerwca do połowy września (po okolicy). Dwa lata temu 900 km w niecałe dwa tygodnie - z Działdowa nad morze i z powrotem (po okolicy nie licząc). W zeszłym roku jakoś cieniutko, tylko po okolicy i Warszawie, nawet nie wiem ile w sumie, pamiętam tylko że na koniec sierpnia połączyłem kilka swoich ulubionych tras w jedną i zrobiłem trochę ponad 100 km za jednym zamachem.

Offline

 

#5 2008-01-07 08:43:55

ASZ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Na Czasie czyli NARTY!

wreszcie mnie ta magiczna skrzynka wpuścila!! ja co prawda ze sportami raczej kiepsko... narty mialam 2x na nogach (osla łączka na Antałówce).. łyżwy - w dzieciństwie, rower - no, tu lepiej, ale nie maratony, za to pływanie dalej idzie:) nawet udaje mi się namówic moje synka, wstajemy co pewien czas o 5:00 i na 6:00 jedziemy na basen..godzinka plywania, troche masaży podwodnych - i dzień robi się piękny, a nerwy jakoś słabiej dopadają...za to uwielbiam włóczegi po górkach (Pieniny to mój drugi dom!!)

Offline

 

#6 2008-01-09 11:02:07

monikas86

Użytkownik

Skąd: Wieden
Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 26
Punktów :   

Re: Na Czasie czyli NARTY!

No a ja mam niezly sport ostatnio tzn latanie z gazetami po domu za szczeniakiem. Przyda sie po swietach ))) Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla z sunia wychodzic na dwor - narazie nie moge, bo jest w trakcie szczepien.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nasza-ekipa.pun.pl www.enigmaots.pun.pl www.otaku-koszalin.pun.pl www.kwadraty2009.pun.pl www.szczeppangea.pun.pl