1969-1977

Opis forum


#1 2007-12-31 11:42:12

Borek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 25
Punktów :   

Galeria

Napisał do mnie Wojtek:

Czy można wrzucić na stworzone przez Ciebie forum zdjęcia z spotkania - zgrałem zdjęcia zrobione przez 5 osób , chciałbym to dalej przekazać , wyszło tego w sumie ~380 MB, tak więc jet to trochę , ale np. w razie potrzeby mógłbym zdjęcia Roberta Kuchty trochę zmniejszyć , Robert robił na duże rozdzielczości itp.

Do galerii nie można wrzucić zdjęcia większego niż 1MB - a może można, ale i tak zostanie przeskalowane. I optymalna rozdzielczość to 800x600 (w przypadku zdjęć większych - patrz wyżej. Przygtowałem specjalną przegródkę na zdjęcia ze spotkania.

Niestety, wrzucanie zdjęć w dużych ilościach jest dość bolesne, bo trzeba każde osobno.

Uwaga: sugeruję nie korzystanie z możliwości komentowania zdjęć w Galerii (to znaczy opisać je przy wrzuceniu trzeba, ale potem już niech inni nie dodają komentarzy tam, tylko w którymś wątku). Z doświadczenia wiem, że komentarze w galerii pozostają niezauważone.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.secondlife.pun.pl www.4girls.pun.pl www.kmboss18.pun.pl www.polish-tactical-team.pun.pl www.pokemon-heaven.pun.pl